A2977 VERDE GUATEMALA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2977 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 7 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 292cm / 115inch |
| Height | 163cm / 64inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1960kg |